Przegląd Organizacji PDF Drukuj Email

„Przegląd Organizacji” (lista czasopism punktowanych: część B - 9 pkt) jest jednym z najstarszych polskich pism. Ukazuje się od 1926 roku. Twórcą tytułu był Karol Adamiecki. Wydawany od początku swojego istnienia przez Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa, poświęcony jest teorii i praktyce zarządzania.
Proponujemy naszym czytelnikom opracowania i publikacje naukowe, recenzje, omówienia literatury, artykuły poświęcone rozmaitym dziedzinom ekonomii i zagadnieniom społeczno-politycznym. Wśród licznych obecnie pism zajmujących się tą tematyką, nasz miesięcznik wyróżnia się gronem stałych, wybitnych współpracowników - naukowców i menedżerów. 
W dziale zagranicznym naszego pisma ukazują się przedruki najciekawszych artykułów z zachodnich periodyków m.in. „Harvard Business Review”, „The McKinsey Quarterly”.
Ściśle współpracujemy z gdańskim Instytutem Badań nad Gospodarką Rynkową, Centrum im. Adama Smitha, Instytutem Spraw Publicznych.
Oferta naszego pisma trafia do elitarnej części polskiego społeczeństwa - są to menedżerowie dużych firm (prywatnych i państwowych), naukowcy, nauczyciele akademiccy i studenci zarządzania na wszystkich bodaj uczelniach w Polsce, gdzie kierunek ten jest wykładany.
Nasi autorzy to teoretycy i praktycy zarządzania, profesorowie, konsultanci, finansiści, ekonomiści, menedżerowie, socjolodzy, etycy i psycholodzy biznesu.
Nasze zainteresowania to zarządzanie strategiczne, programy restrukturyzacyjne, rynek kapitałowy, finanse, problematyka jakości, marketing, konsulting, informatyka, small business, psychologia i etyka biznesu, logistyka...

Adres redakcji:
"Przegląd Organizacji"
00-740 Warszawa, ul. Górska 6/10 lok. 71
tel./fax: 22 6254485

www: http://www.przegladorganizacji.pl
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.